Najlepiej wyglądające statki

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Najlepiej wyglądające statki

Post by SourVenom » Fri, 5. Jul 13, 13:46

Wiem wiem, o gustach się nie dyskutuje. Jedna w uniwersum X spotkać można masę różnej maści statków - od małych zwinnych myśliwców po ogromne ociężałe machiny zagłady. Jednak cechą którą biorę pod uwagę w tym temacie nie jest szybkość, moc laserów czy nawet wielkość danego okrętu - chodzi mi o wygląd.
Które statki według was wyglądają najlepiej/najgorzej ?

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 5. Jul 13, 23:33

Rzecz gustu oczywiście, ale... jak dla mnie - najlepiej się prezentuje plejada jednostek z X2, np. teladi osprey.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Sat, 6. Jul 13, 08:22

Ja niestety nie miałem okazji zapoznać się z wcześniejszymi grami serii X. Osobiście preferuję statki Borońskie z małymi wyjątkami - Ciężka Hydra jest mocno przegięta. Za to takie statki jak Kraken to czysta przyjemność dla oka.

Ciężka Hydra [ external image ]




Kraken [ external image ]

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Sat, 6. Jul 13, 18:27

Dodatkowo Perseusz zwiadowca - wygląda jak skrzyżowanie orki z rakietą z II wojny światowej :|
[ external image ]

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 6. Jul 13, 18:46

Z X3 XTM najfajniejszy był dla mnie Pirate Reaver, nie tylko za model statku i pirackie malowanie, ale rewelacyjnie prezentujący się ślad jaki zostawiają jego silniki :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 6. Jul 13, 22:20

Mam swych faworytow wsrod wszystkich ras praktycznie, aczkolwiek jesli mialbym wskazac ulubione wzornictwo, to najbardziej podobaja mnie sie majestatyczne statki Boronow powoli przemierzajace mgliste sektory.

Zdecydowanie nie przepadam za statkami Terran/USC. Nie wspominam juz o 'przepakowaniu' tychze statkow wzgledem innych ras, w czystej grze of kors. Dlatego gram w mody, gdzie Terranie posiadaja statki bardziej zbalansowane.

@Sauron
Reaver i jego eksperymentalna wersja (Raven - jesli sie nie myle) jest w XTC (podobnie jak inne statki z modu XTM)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Thu, 18. Jul 13, 15:32

A co powiecie na to? to cafe.cefa - statek o dość dziwnej nazwie (jak wszystkie terraformery) ale i dość ciekawym designie (też jak wszystkie terraformery).
[ external image ]
Cóż... może nie wygląda to na statek przeznaczony do terraformacji planety, za to bardziej przypomina maszynę zagłady, lub jak kto woli dwa połączone latające działa.
Jak dla mnie miodzio :)

Return to “Polskie / Polish X-Forum”