Space Rangers 2 Rebelia

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Space Rangers 2 Rebelia

Post by sonen » Mon, 30. Jan 06, 11:16

POLECAM, POLECAM, POLECAM!!! I podpisuje się wszystkimi możliwymi kończynami pod poniższą recenzją...

http://www.gry-online.pl/s020.asp?ID=3221

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Mon, 30. Jan 06, 11:18

co ciekawe...orinalna gra zawiera 2CD, kosztuje niecałe 30zł, nie posiada kodu zabezpieczającego

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Mon, 30. Jan 06, 12:49

Hmmm wygląda całkiem całkiem... moze kupie... Ale jeszcze musze Star Wolves skończyc, z zaciąłem się w jednej misji... i pewnie to troche potrwa :D
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Mon, 30. Jan 06, 16:10

wciąga po trzykroć :!: Biegem do sklepu :!: :wink:

User avatar
Dayhemous
Posts: 65
Joined: Wed, 26. May 04, 21:09
x3

Post by Dayhemous » Mon, 30. Jan 06, 17:01

tak to zachwalacie, od paru dni że... po pracy poleciałem do media markt i własnie insztaluje :P

Się zobaczy, czy mnie to to od X3 odciągnie na dłużej niż 10 minut
(to się nawet mojej żonie nie udaje ostatnimi dniami :) )

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Mon, 30. Jan 06, 17:08

powiem szczerze, grafika nie powala - ale jaka grywalność :!:

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Tue, 31. Jan 06, 08:27

wczoraj wykonałem kilka misji - m.in. złapałem jakiegoś zdrajcę, zapolowałem na swaroki - wpadło jakieś kilka tysięcy doświadczenia i kredytów

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Tue, 31. Jan 06, 15:24

Rozumiem że warto kupić?
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Tue, 31. Jan 06, 15:33

Pavlo wrote:Rozumiem że warto kupić?
warto, na bierząco będę pisał tutaj o tej grze

na razie gram tydzień, i nie jest nawet 5% tego co mozna poznać (bitew między planetarnych jeszcze nie rozgrywałem, także w rybie zręcznościowym nie grałem)...gra na długie lata, tym bardziej że można obrac wile ścieżek, niekoniecznie tych zgodnych z prawem - nomen omen gra dozwolona jest od lat 12, ze względu na propagowanie uzaleznienia od narkotyków --->> tak, takw tej grze bohater może się uzależnic od srodków psychotropowych

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Tue, 31. Jan 06, 15:47

Mam nadzieje że w Empiku bedzie... gdzie tego szukac? Pod strategiami?
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Tue, 31. Jan 06, 15:49

Pavlo wrote:Mam nadzieje że w Empiku bedzie... gdzie tego szukac? Pod strategiami?
po strategami na bank, ja kupowałem w MM, ale najpierw zadzwoniłem i upewniłem się że mają - mieli 20szt

User avatar
Dayhemous
Posts: 65
Joined: Wed, 26. May 04, 21:09
x3

Post by Dayhemous » Tue, 31. Jan 06, 17:43

Pavlo wrote:Mam nadzieje że w Empiku bedzie... gdzie tego szukac? Pod strategiami?
Nie będzie.

Sieć Empik ma problem z polskim wydawcą Space Rangers - Cenegą.
Cenega nie płaci zobowiązań wobec Empiku, tak więc Empik dał bana na ich produkty... Wg mojego źródła* dotyczy to całej polski
Radze poszukac w MM. Są w całej sieci tych hipermarketów.


*Źródło - Mocno zaprzyjaźniona pracownica działu multimedia w Empiku. :twisted:

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Wed, 1. Feb 06, 08:37

well...posiedziałem sobie wczoraj kilka dni wi więzieniu (nie wiadomo za co), wykonałem kilka następnych misji m.in jedna biznesową - rozkręciłem interes narciarski, teraz czeka mnie misja odnalezienia jakiegos gościa który zwiał od żony..hihihi

czytajcie uważnie zlecenie - wczoraj o mało nie popłakałem się ze śmiechu

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Wed, 1. Feb 06, 08:56

Day --> szkoda że nie napisałes tego godzinkę wcześniej :D Nie jechał bym n a próżno...
Aczkolwiek koleś w empiku powiedział mo że będa mieli za jakiś czas.
Troche mnie zdziwiło to co napisałeś bo jakis czas temu kupowałem wydane przez Cenege Gwiezdne Wilki i Far Cry w taniej serii i były zaraz po premierze...
Ale cóż - skoczę dziś do MM
Sonen --> tu kupowałeś w Wawie? Jeśli tak to w którym MM?
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Wed, 1. Feb 06, 09:01

Pavlo wrote:Day --> szkoda że nie napisałes tego godzinkę wcześniej :D Nie jechał bym n a próżno...
Aczkolwiek koleś w empiku powiedział mo że będa mieli za jakiś czas.
Troche mnie zdziwiło to co napisałeś bo jakis czas temu kupowałem wydane przez Cenege Gwiezdne Wilki i Far Cry w taniej serii i były zaraz po premierze...
Ale cóż - skoczę dziś do MM
Sonen --> tu kupowałeś w Wawie? Jeśli tak to w którym MM?
kupowałem w Warszawie a raczej w Markach przy ul. Radzymińskiej, ale jak pisałem wczesniej zadzwoniłem czy jeszcze mają

User avatar
Jones Abrahams
Posts: 1376
Joined: Tue, 11. May 04, 17:52
x2

Post by Jones Abrahams » Wed, 1. Feb 06, 09:43

Pozostaje jeszcze Allegro :)
Wyjdzie może trochę drożej, jeśli uznamy koszt dojazdu za równy 0, i trochę później dostaniemy do łapek. Ale jest gierka na Allegro, sprawdzałem.

Pozdrawiam
Pomagając borońskiej księżniczce wchodzisz w konflikt z PRAWEM!
ZUZANNO!!! Natychmiast wracaj do rodziców! Przestań wreszcie za mną chodzić!
GFU jest bronią niesportową!
Kiedyś pojadę do Dufftown...
Ja nawet nie wiem co to jest ICQ, ale też mam tam nr dresofonu...

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Wed, 1. Feb 06, 09:46

komu chce sie czekać tydzień czasu na zakończenie aukcji i drugie tyle na transport :wink:

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Wed, 1. Feb 06, 10:08

podoba mi się w tej grze, że jest podawana data - dzień i miesiąc, na wykonanie misji zazwyczaj przyznawana jest okreslana ilość dni

-choroby - wczoraj złapałem jakś dziwna chorobe która chrakteryzowała się tym że miałem zlikwidowane do minimum umiejetności sprawnościowe ale także zwiększyła mi się korelacja ze wszystkimi rasami - mogłem handlowac ze wszystkimi i po zawyzonych cenach, niestety organizm zwlczył ta chorobę - a szkoda

-psychotropy - zeskanowałem sobie jednego pirata - jechał na psychotropach jak należy, wszystkie umiejetności sprawnosciowe podniesione na maksa

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Wed, 1. Feb 06, 10:13

Hmm pojade dziś do MM na Bemowie - mam nadzieje że będzie... Do Marek mam "troszkę" nie po drodze...
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Wed, 1. Feb 06, 10:17

Pavlo wrote:Hmm pojade dziś do MM na Bemowie - mam nadzieje że będzie... Do Marek mam "troszkę" nie po drodze...
Telefon do MM na Bemowie: (022) 53 38 100
dzwoń i pytaj się

:)

Return to “Polskie / Polish Off Topic”